WONDER WHEEL - PLAKAT ORAZ ZWIASTUN FILMU

Kate Winslet i Justin Timberlake u Woody'ego Allena

AVATAR 2

Kate Winslet w obsadzie

WYSPA PSÓW - PLAKAT ORAZ ZWIASTUN FILMU

Wes Anderson wraca do animacji poklatkowej

OSTATNI PIES

Marcin Dorociński powróci jako "Despero"

NAJNOWSZE RECENZJE

Wind River Tam, gdzie nawet diabeł nie mówi dobranoc
Dunkierka Christophera Nolana zabawa z formą
Przełęcz ocalonych Wiara czyni cuda, kino nie zawsze
La La Land Jaką cenę płacimy za marzenia?
Pasażerowie Idealna para w kosmosie

Agata Kulesza w trzech nowych odsłonach

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Agaty Kuleszy. Niezwykle ceniona aktorka już wkrótce pojawi się w trzech świetnie zapowiadających się projektach.

 

Agata Kulesza ponownie współpracuje z Pawłem Pawlikowskim, twórcą oscarowej „Idy” (2013). „Zimna wojna” opowiada historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi (Joanna Kulig, Tomasz Kot). Akcja rozgrywa się w latach 50. i 60. XX wieku w stalinowskiej Polsce. Liczymy, że Agata Kulesza zagra kolejną wielką rolę na miarę Krwawej Wandy z „Idy”.
  

                                                     

"Zimna wojna"

 

„Zabawa, zabawa” Kingi Dębskiej opowiada historię trzech kobiet będących w różnych fazach uzależnienia alkoholowego. Kulesza wcieli się w rolę pani prokurator, która próbuje zachować problem nałogu w tajemnicy. W roli męża bohaterki zobaczymy Marcina Dorocińskiego. Ten niezwykle zgrany duet oglądaliśmy we wstrząsającej „Róży” (2011) Wojtka Smarzowskiego oraz tragikomedii „Moje córki krowy” (2015) Kingi Dębskiej.

 

 

"Zabawa, zabawa"

 

Z kolei „Pewnego razu w listopadzie…” to nowy projekt Andrzeja Jakimowskiego. Na swoje kolejne dzieło twórca „Zmruż oczy” (2003) oraz „Imagine” (2012) kazał czekać dobrych pięć lat. Film opowiada historię dwójki Warszawiaków, matki (Agata Kulesza) i syna, którzy w wyniku eksmisji w listopadzie 2013 roku tracą mieszkanie. Obraz zadebiutuje w polskich kinach 3 listopada. Czekamy!
                       

 

"Pewnego razu w listopadzie..."

 

Konrad Kluza

Dodaj swój komentarz

Pozostało znaków

Komentarze

Brak komentarzy.