ALL THE MONEY IN THE WORLD - ZWIASTUN FILMU

Kevin Spacey wycięty z gotowego filmu Ridley'a Scotta

IT 2

Jessica Chastain w sequelu TO?

#9

Quentin Tarantino zakończył prace nad scenariuszem

WONDER WHEEL - PLAKAT ORAZ ZWIASTUN FILMU

Kate Winslet i Justin Timberlake u Woody'ego Allena

NAJNOWSZE RECENZJE

Wind River Tam, gdzie nawet diabeł nie mówi dobranoc
Dunkierka Christophera Nolana zabawa z formą
Przełęcz ocalonych Wiara czyni cuda, kino nie zawsze
La La Land Jaką cenę płacimy za marzenia?
Pasażerowie Idealna para w kosmosie

Avatar 2 - Kate Winslet w obsadzie

Kate Winslet będzie ponownie współpracowała z Jamesem Cameronem. Gwiazda „Titanica” dołączyła do obsady kolejnej części „Avatara”. Nie wiemy na razie kogo zagra, ani w ilu częściach widowiska wystąpi.

Anderson powraca do animacji poklatkowej

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna poklatkowej animacji Wesa Andersona. Światowa premiera "Wyspy psów" już 23 marca 2018 roku. W podobnej technice Anderson zrealizował „Fantastycznego Pana Lisa” (2009).

Marcin Dorociński jako Ostatni pies

Marcin Dorociński powróci jako "Despero" w kontynuacji "PitBulla" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Z projektem pożegnał się twórca serii Patryk Vega oraz aktorzy znani z kinowych kontynuacji.

First Man - Damien Chazelle opowie o Neilu Armstrongu

Powiększa się obsada nowego filmu twórcy „La La Land”. Damien Chazelle opowie historię pierwszego człowieka na Księżycu (w tej roli Ryan Gosling). Zobaczcie kto jeszcze pojawi się w obrazie zatytułowanym "First Man".

Ryan Gosling i Harrison Ford na plakatach

W sieci pojawiły się materiały promujące jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku. "Blade Runner 2049" Denisa Villeneuve'a zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 października.

Agata Kulesza w trzech nowych odsłonach

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Agaty Kuleszy, którą już wkrótce zobaczymy u Pawła Pawlikowskiego ("Zimna wojna"), Kingi Dębskiej ("Zabawa, zabawa") i Andrzeja Jakimowskiego ("Pewnego razu w listopadzie...").

Trylogia marzeń M. Night Shyamalana

M. Night Shyamalan („Szósty zmysł”) połączy swoje dwa filmy „Niezniszczalny” (2000) oraz „Split” (2017) w jednej kontynuacji. Oficjalna data premiery filmu „Glass” wyznaczona została na 19 stycznia 2019 roku.

Wind River - recenzja filmu

„Wind River” to kameralne kino o ogromnej sile oddziaływania. Główny bohater (Jeremy Renner) zajmuje się tropieniem dzikich zwierząt, ale okazuje się, że to w ludziach drzemią najgorsze instynkty.

Jessica Chastain zła do szpiku kości

Jessica Chastain zagra czarny charakter w uniwersum Marvela. Premiera „X-Men: Dark Phoenix” zapowiedziana została na 2 listopada 2018 roku. W obsadzie są Jennifer Lawrence, Michael Fassbender i James McAvoy.

Jennifer Lawrence w horrorze Darrena Aronofsky’ego

Darren Aronofsky zaprezentował pierwszy teaser nowej produkcji. W rolach głównych Jennifer Lawrence oraz Javier Bardem. "Nieproszonych gości" grają Ed Harris i Michelle Pfeiffer. Polska premiera 3 listopada.