SPIDER-MAN: HOMECOMING - #3 ZWIASTUN

Spider-Man, Iron Man i Vulture na plakacie

DARK UNIVERSE

Witajcie w nowym świecie bogów i potworów

VENOM

Tom Hardy gwiazdą nowego ekranowego uniwersum

BLADE RUNNER 2049 - ZWIASTUN FILMU

Ryan Gosling na tropie Harrisona Forda

NAJNOWSZE RECENZJE

Przełęcz ocalonych Wiara czyni cuda, kino nie zawsze
La La Land Jaką cenę płacimy za marzenia?
Pasażerowie Idealna para w kosmosie
Zjawa Wątki mistyczne w oscarowym filmie Iñárritu
Pokój Małe Wielkie Kino!

The Dark Tower - zwiastun filmu

Tajemniczy Rewolwerowiec spotyka Człowieka w Czerni w zwiastunie "Mrocznej wieży". Zapowiedź zdradza, że film będzie sequelem powieściowej sagi Stephena Kinga. Polska premiera 11 sierpnia.

Detroit - klimatyczny zwiastun filmu

Akcja najnowszej produkcji Kathryn Bigelow („Wróg numer jeden”) rozgrywa się w trakcie zamieszek na tle rasowym, do których doszło w lipcu 1967 roku w Detroit. Zapowiada sie świetne kino. Światowa premiera już 4 sierpnia.

Bruce Willis idzie w ślady Johna Wicka

Bruce Willis powraca do repertuaru komediowego w zwiastunie filmu „Jak dogryźć mafii”. Gwiazdor wciela się w rolę detektywa, którego ukochany pies zostaje skradziony. Polska premiera zapowiedziana została na 23 czerwca.

Star Wars: The Last Jedi - pierwszy zwiastun

Kto jest tytułowym ostatnim Jedi? W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", który na ekranach polskich kin zadebiutuje 14 grudnia. Do swych kultowych ról powrócą Carrie Fisher oraz Mark Hamill.

The Hitman’s Bodyguard - zwiastun filmu

Ryan Reynolds wciela się rolę wygadanego bodyguarda, który ma zadanie chronić swojego odwiecznego wroga, a zarazem jednego z najgroźniejszych przestępców na świecie (w tej roli Samuel L. Jackson).

Thor: Ragnarok - pierwszy zwiastun

Uwięziony w postapokaliptycznym świecie Ragnaroka Thor (Chris Hemsworth) będzie musiał uratować Asgard od zagłady, jak również zmierzyć się z okrutną i bezwzględną Helą (w tej roli Cate Blanchett).

Adam McKay realizuje biografię Dicka Cheney’a

Christian Bale, Amy Adams i Steve Carell zagrają w biografii Dicka Cheney'a, który zaczynał jako pracownik administracji Nixona, by po latach stać się jedną z najbardziej wpływowych osób w otoczeniu Busha.

Dumbo - Tim Burton zbiera starę ekipę?

Powiększa się obsada „Dumbo” – aktorskiej wersji klasycznej animacji Disneya. Całość wyreżyseruje Tim Burton, który zaprosił do współpracy starych znajomych. W filmie zagrają Eva Green, Danny DeVito i Michael Keaton.

Battle of Britain - Ridley Scott tytanem pracy?

Jeden z najbardziej zapracowanych obecnie reżyserów w osobie Ridley'a Scotta ("Obcy: Przymierze") zamierza zostać reżyserem wojennego widowiska zatytułowanego „Battle of Britain”.

Mumia - polski zwiastun filmu

Tom Cruise budzi do życia monstrum w kolejnej zapowiedzi "Mumii", która na ekrany kin trafi 9 czerwca 2017 roku. Jedną z legendarnych postaci jaką zobaczymy w filmie będzie demoniczny Dr Henry Jekyll (w tej roli Russell Crowe).