STAR WARS: THE LAST JEDI - PIERWSZY ZWIASTUN

Kto jest tytułowym ostatnim Jedi?

THE HITMAN’S BODYGUARD - ZWIASTUN FILMU

Jules Winnfield spotyka Deadpoola

THOR: RAGNAROK - PIERWSZA ZAPOWIEDŹ FILMU

Cate Blanchett jako okrutna i bezwzględna Hela

NAJNOWSZE RECENZJE

Przełęcz ocalonych Wiara czyni cuda, kino nie zawsze
La La Land Jaką cenę płacimy za marzenia?
Pasażerowie Idealna para w kosmosie
Zjawa Wątki mistyczne w oscarowym filmie Iñárritu
Pokój Małe Wielkie Kino!

Adam McKay realizuje biografię Dicka Cheney’a

Christian Bale, Amy Adams i Steve Carell zagrają w biografii Dicka Cheney'a, amerykańskiego polityka, który zaczynał jako pracownik administracji Nixona, by po latach stać się jedną z najbardziej wpływowych osób w otoczeniu Busha.

Dumbo - Tim Burton zbiera starę ekipę?

Powiększa się obsada „Dumbo” – aktorskiej wersji klasycznej animacji Disneya. Całość wyreżyseruje Tim Burton, który zaprosił do współpracy starych znajomych. W filmie zagrają Eva Green, Danny DeVito i Michael Keaton.

Battle of Britain - Ridley Scott tytanem pracy?

Jeden z najbardziej zapracowanych obecnie reżyserów w osobie Ridley'a Scotta ("Obcy: Przymierze") zamierza zostać reżyserem wojennego widowiska zatytułowanego „Battle of Britain”.

Mumia - polski zwiastun filmu

Tom Cruise budzi do życia monstrum w kolejnej zapowiedzi "Mumii", która na ekrany kin trafi 9 czerwca 2017 roku. Jedną z legendarnych postaci jaką zobaczymy w filmie będzie demoniczny Dr Henry Jekyll (w tej roli Russell Crowe).

All The Money - historia porwania według Ridley’a Scotta

Kevin Spacey, Michelle Williams i Mark Wahlberg zagrają w najnowszym filmie Ridley’a Scotta zatytułowanym „All The Money”. Obraz zrelacjonuje historię głośnego porwania, do którego doszło w 1973 roku.

Złote Węże 2017 rozdane

Poznajcie zdobywców Węży, czyli nagród przyznawanych największym niewypałom w polskim kinie. Nominowany w 17 kategoriach "Smoleńsk" zdobył aż siedem statuetek wyrównując tym samym niechlubny rekord "Kac Wawa".

Casey Affleck powraca z zaświatów

Tegoroczny laureat Oscara Casey Affleck ("Manchster by the Sea") zagrał ducha w kameralnym dramacie "A Ghost Story". Pogrążoną w żałobie ukochaną gra Rooney Mara. Zwiastun zapowiada kino ciężkiego kalibru.

Strażnicy Galaktyki na nowych plakatach

Polska premiera „Strażników Galaktyki 2” już 28 kwietnia. W sieci pojawiły się kolejne plakaty z bohaterami produkcji. Kontynuacja skupi się wokół próby odpowiedzenia na pytanie kto jest ojcem Petera Quilla (Chris Pratt).

Kate Winslet nową muzą Woody’ego Allena?

Możemy się spodziewać, że najnowszy obraz Woody’ego Allena rozpocznie jesienny sezon filmowych premier. W „Wonder Wheel” główne role grają Juno Temple, Kate Winslet i Justin Timberlake.

Czy David Fincher wyreżyseruje World War Z 2?

Od czterech lat mówi się o kontynuacji "World War Z" z Bradem Pittem, który na planie sequela chciałby pracować z Davidem Fincherem. Panowie nakręcili wspólnie trzy znakomite filmy. Czy ponowna współpraca dojdzie do skutku?